Nowe zasady przeprowadzania badań profilaktycznych pracowników-szkolenie

Kategoria

Dzień dobry, ruszyła rekrutacja na webinarium Nowe zasady przeprowadzania badań profilaktycznych pracowników, które odbędzie się 21.12.2020. Szkolenie dedykowane jest lekarzom sprawującym opiekę profilaktyczną nad pracownikiem, a także pielęgniarkom i innym osobom zainteresowanych tematyką zadań realizowanych przez służbę medycyny pracy. W trakcie spotkania zostaną omówione najważniejsze kwestie związane z długo oczekiwanymi zmianami dotyczącymi zakresu i częstotliwości wykonywania badań profilaktycznych, których nowy kształt określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 12 listopada 2020 r. Poniżej link do strony, gdzie znajdziecie Państwo komplet informacji, w tym formularz rejestracyjny. Będę bardzo wdzięczna za rozpowszechnienie tej informacji w Państwa firmie: https://szkola.imp.lodz.pl/index.php/wydarzenia/nowe-zasady-przeprowadzania-badan-profilaktycznych-pracownikow-2/ Gorąco zachęcam do udziału w webinarium.

• wytworzono: 14/12/2020 - 10:12 przez: admin
  • opublikowano: 14/12/2020 - 10:12 przez: admin
  • zmodyfikowano: 05/01/2021 - 10:12 przez: admin
  • podmiot udostępniający: Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Opolu z/s w Kędzierzynie-Koźlu