Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Cennik za udostępnienie dokumentacji medycznej

ZA UDOSTĘPNIENIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ  jedna strona wyciągu lub odpisu dokumentacji medycznej 9,73 zł. brutto  jedna strona kopii lub wydruku dokumentacji medycznej 0,34 zł. brutto  dokumentacja medyczna na elektronicznym nośniku danych 1,94 zł. brutto w przypadku dostarczania kopii drogą pocztową wnioskodawca pokrywa koszt przesyłki. (przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018r. wynosi 4.863,74 zł)
Aktualności
Ogłoszenie konkursu na badania histopatologiczne
Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Opolu z/s w Kędzierzynie Koźlu o g ł a s z a zbieranie ofert na udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w okresie od 01.01.2020r do 31.12.2022r: na badania histopatologiczne i barwienie immunohistochemiczne

Ogłoszenie konkursu na konsultacje ortopedyczne
Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Opolu z/s w Kędzierzynie Koźlu o g ł a s z a zbieranie ofert na udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w okresie od 01.01.2020r do 31.12.2022r: na Porady lekarskie (konsultacje) w zakresie ortopedii (zał. nr 1).

Elektroniczna rejestracja pacjentów

 
Podstrony:  1  2 
Dekra
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH