Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Modernizacja instalacji komputerowej

Kędzierzyn-Koźle 20.11.2017r. Ogłoszenie W związku z zamiarem modernizacji instalacji komputerowej w części administracyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Opolu z/s w Kędzierzynie-Koźlu obejmującej położenie kanałów PCV i kabli w 7 pomieszczeniach biurowych oraz gniazdek do komputerów w terminie do 31.12.2017r. proszę o oferty na realizację zamówienia w terminie do 28 11.2017r. Zainteresowane osoby mogą dokonać oględzin i uzyskać informacje szczegółowe w siedzibie głównej jednostki Kędzierzyn-Koźle ul. M. Reja 2a IV piętro pok. nr 403 w godzinach 7-14 od poniedziałku do piątku.
Aktualności
Elektroniczna rejestracja pacjentów

Rezygnujesz z umówionej wizyty u lekarza napisz emaila: rezygnacja@womp.opole.pl
W celu rezygnacji z umówionej wizyty lekarskiej napisz na adres rezygnacja@womp.opole.pl  podając swoje imię i nazwisko oraz datę umówionej wizyty.

Informacja dla lekarzy badających kierowców
W związku z zaobserwowanymi rozbieżnościami w wypełnianiu wystawianych przez Państwa orzeczeń o zdolności do kierowania pojazdami informuję, że po wykonaniu badania należy wskazać brak bądź istnienie przeciwskazań zdrowotnych poprzez umieszczenie znaku X w odpowiednim polu

 
Podstrony:  1  2 

 Foto
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.