Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Badania lekarskie uczniów i studentów

OGŁOSZENIE
BADANIA LEKARSKIE UCZNIÓW I STUDENTÓW
WAŻNE DLA DYREKTORÓW PLACÓWEK DYDAKTYCZNYCH I JEDNOSTEK SŁUZBY MEDYCYNY PRACY

        Poniżej przedstawiamy zasady przeprowadzania w 2013 roku badań lekarskich uczniów i studentów realizowanych na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 11 sierpnia 2010 roku (Dz.U. Nr 155, poz. 1045)

        Z uwagi na fakt, iż uczniowie po ukończeniu gimnazjum luib szkół ponadgimnazjalnych składają dokumenty do różnych szkół na kilka kierunków, zasady przeprowadzania badań lekarskich ulegają zmianie.

        Zaświadczenie lekrskie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki uczeń lub kandydat do szkoły ponadgimnazjalnej lub wyższejotrzyma po zakończeniu procesu rekrutacji. Placówka dydaktyczna przyjętemu uczniowi lub studentowi wyda skierowanie do jednostki służby medycyny pracy, na podstawie którego lekarz wykona badanie profilaktyczne,  zlecając niezbędne konsultacje i badania dodatkowe oraz wyda zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kształcenia na okreslonym kierunku nauki/studiów.

POWYŻSZE ZASADY ZOSTAŁY ZAAKCEPTOWANE PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W OPOLU I URZĄD MARSZAŁKOWSKI, BĘDĄCY PŁATNIKIEM W/W BADAŃ, CO PRZYCZYNI SIĘ DO RACJONALIZACJI PONOSZONYCH KOSZTÓW.
                                                                   DYREKTOR WOMP
                                                                         Helena Kozłowska       

WSZELKIE ZAPYTANIA KIEROWAĆ DO WOMP TEL. 77/483-77-32


                                                                                                     
Aktualności
Sprawozdawczość MZ 35A, MZ 35B
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 lipca w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2018 (Dz. U. 2016 poz. 1426) sprawozdawczość statystyczna obowiązująca jednostki organizacyjne służby medycyny pracy (druki MZ-35, MZ-35A, MZ-35B) w roku 2019 z danymi za rok 2018 pozyskiwana będzie wyłącznie w formie elektronicznej (portal sprawozdawczy www.csioz.gov.pl).

Elektroniczna rejestracja pacjentów

Rezygnujesz z umówionej wizyty u lekarza napisz emaila: rezygnacja@womp.opole.pl
W celu rezygnacji z umówionej wizyty lekarskiej napisz na adres rezygnacja@womp.opole.pl  podając swoje imię i nazwisko oraz datę umówionej wizyty.

 
Podstrony:  1  2 
Dekra
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH