Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Praca dla lekarzy w podstawowej opiece zdrowotnej

Poszukujemy lekarzy zainteresowanych pracą w podstawowej opiece zdrowotnej w przychodni w Kędzierzynie-Koźlu. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy. Praca w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze.
Zainteresowanych lekarzy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 77 4837732 lub mailowy
sekretariat@womp.opole.pl.
Aktualności
Ogłoszenie konkursu na porady lekarskie i badania diagnostyczne
OGŁOSZENIE Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Opolu z/s w Kędzierzynie-Koźlu ogłasza konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w okresie od 01.01.2020r do 31.12.2022r w zakresach: 1. porady lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (poz) 2. porady lekarskie kardiologiczne 3. porady lekarskie okulistyczne 4. badania laboratoryjne 5. badania RTG Szczegółowe informacje dotyczące konkursu otrzymać można w siedzibie Udzielającego zamówienia pok. 403 (tel. 774837732 wewn.101) lub ze strony internetowej WOMP www.wompopole.biuletyn.info.pl Termin składania ofert upływa 25.10.2019r. Dyrektor WOMP

Elektroniczna rejestracja pacjentów

Rezygnujesz z umówionej wizyty u lekarza napisz emaila: rezygnacja@womp.opole.pl
W celu rezygnacji z umówionej wizyty lekarskiej napisz na adres rezygnacja@womp.opole.pl  podając swoje imię i nazwisko oraz datę umówionej wizyty.

 
Podstrony:  1  2 
Dekra
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH