Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Ogłoszenie zamówienia na usługi pralnicze

OGŁOSZENIE W związku z zamiarem zawarcia umowy na usługi: prania, dezynfekcji i prasowania bielizny na okres od 18.02.2019r. do 31.02.2021r. Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy prosi o składanie ofert elektronicznie na adres bwolinska@womp.opole.pl lub tradycyjnie - papierowo do sekretariatu Ośrodka ul. Mikołaja Reja 2a 47-220 Kędzierzyn-Koźle. Asortyment prania określa załącznik. Zleceniobiorca odbiera i dostarcza pranie własnym transportem średnio 4 razy w miesiącu na terenie Kędzierzyna-Koźla. Ofert obejmujących: 1. Nazwę i adres oferenta, 2. Numer NIP i Region oferenta, wypis z ewidencji działalności gospodarczej lub nr KRS, 3. Ceny jednostkowe netto i brutto (wg załącznika), oczekujemy do 14.02.2019r.

Załączniki:
Aktualności
Sprawozdawczość MZ 35A, MZ 35B
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 lipca w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2018 (Dz. U. 2016 poz. 1426) sprawozdawczość statystyczna obowiązująca jednostki organizacyjne służby medycyny pracy (druki MZ-35, MZ-35A, MZ-35B) w roku 2019 z danymi za rok 2018 pozyskiwana będzie wyłącznie w formie elektronicznej (portal sprawozdawczy www.csioz.gov.pl).

Elektroniczna rejestracja pacjentów

Rezygnujesz z umówionej wizyty u lekarza napisz emaila: rezygnacja@womp.opole.pl
W celu rezygnacji z umówionej wizyty lekarskiej napisz na adres rezygnacja@womp.opole.pl  podając swoje imię i nazwisko oraz datę umówionej wizyty.

 
Podstrony:  1  2 
Dekra
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH