Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
ogłoszenie o zatrudnieniu rejestratorki medycznej

OGŁOSZENIE Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Opolu z/s w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku rejestratorki medycznej w Przychodni Orzeczniczo-Konsultacyjnej w Kędzierzynie-Koźlu ul. Mikołaja Reja 2a. Do głównych zadań na stanowisku pracy należeć będzie m.in.: * Telefoniczna i osobista rejestrację pacjentów (umawianie terminów wizyt), * Udzielanie informacji o zakresie i harmonogramie usług świadczonych w Przychodni, * Obsługa programu mMedica (rozliczenia z NFZ), sprawozdawczość, * Wykonywanie innych czynności administracyjnych zleconych przez przełożonych, * Współpraca z lekarzami i pielęgniarkami udzielającymi świadczeń zdrowotnych i dbanie o prawidłowy przepływ informacji medycznej pomiędzy lekarzami, pielęgniarkami a pacjentami. Od wybranej osoby oczekujemy: * Wykształcenia min. średniego (preferowane: wyższe np. zdrowie publiczne, kurs rejestratorki medycznej), * Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, * Znajomości obsługi pakietu MS Office, * Nienagannej kultury osobistej, * Dobrej organizacji pracy i zaangażowania, * Komunikatywności, * Elastyczności, samodzielności i odpowiedzialności w działaniu, * Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu. Oferujemy: * Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, * Pierwszą umowę na okres 12 m-cy z perspektywą zawarcia umowy na czas nieokreślony. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie (77 4837732) lub osobiście ul. Mikołaja Reja 2a w Kędzierzynie-Koźlu pok. nr 403 (sekretariat). Osoby zainteresowane pracą mogą składać podania osobiście, pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną. Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Opolu z/s w Kędzierzynie-Koźlu ul. Mikołaja Reja 2a 47-220 Kędzierzyn-Koźle sekretariatwomp@womp.opole.pl Do podania należy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i CV. Termin składania podań upływa w dniu 31.01.2019r. o godzinie 11.00.

Załączniki:
Aktualności
Sprawozdawczość MZ 35A, MZ 35B
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 lipca w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2018 (Dz. U. 2016 poz. 1426) sprawozdawczość statystyczna obowiązująca jednostki organizacyjne służby medycyny pracy (druki MZ-35, MZ-35A, MZ-35B) w roku 2019 z danymi za rok 2018 pozyskiwana będzie wyłącznie w formie elektronicznej (portal sprawozdawczy www.csioz.gov.pl).

Elektroniczna rejestracja pacjentów

Rezygnujesz z umówionej wizyty u lekarza napisz emaila: rezygnacja@womp.opole.pl
W celu rezygnacji z umówionej wizyty lekarskiej napisz na adres rezygnacja@womp.opole.pl  podając swoje imię i nazwisko oraz datę umówionej wizyty.

 
Podstrony:  1  2 
Dekra
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH